PLAN TYGODNIOWY ZAJĘĆ ZBIOROWYCH PSM I st. 2022/2023

klasa dzień tygodnia godziny przedmiot sala nauczyciel
klasa 1a c.6 poniedziałek 14.00 – 14.45 kształcenie słuchu 32 mgr Hanna Barszczewska
środa 14.00 – 14.45 kształcenie słuchu 32 mgr Hanna Barszczewska
środa 14.50 – 15.35 podstawy rytmiki 18 mgr Hanna Barszczewska
klasa 1b c.6 wtorek 15.40 – 16.25 podstawy rytmiki 18 mgr Hanna Barszczewska
wtorek 16.30 – 17.15 kształcenie słuchu 32 mgr Hanna Barszczewska
czwartek 16.40 – 17.25 kształcenie słuchu 32 mgr Hanna Barszczewska
klasa 2a c.6 poniedziałek 14.50 – 15.35 kształcenie słuchu 32 mgr Hanna Barszczewska
środa 15.40 – 16.25 podstawy rytmiki 18 mgr Hanna Barszczewska
środa 16.30 – 17.15 kształcenie słuchu 32 mgr Hanna Barszczewska
klasa 2b c.6 wtorek 14.00 – 14.45 kształcenie słuchu 32 mgr Hanna Barszczewska
wtorek 14.50 – 15.35 podstawy rytmiki 18 mgr Hanna Barszczewska
czwartek 15.00 – 15.45 kształcenie słuchu 32 mgr Hanna Barszczewska
klasa 3 c.6 poniedziałek 15.40 – 16.25 kształcenie słuchu 32 mgr Hanna Barszczewska
środa 17.20 – 18.05 kształcenie słuchu 32 mgr Hanna Barszczewska
środa 18.10 – 18.55 podstawy rytmiki 18 mgr Hanna Barszczewska
klasa 4 c.6 poniedziałek 15.05 – 15.50 audycje muzyczne 27 dr Grzegorz Wierzba
poniedziałek 15.55 – 16.40 kształcenie słuchu 27 dr Grzegorz Wierzba
czwartek 15.05 – 15.50 kształcenie słuchu 27 dr Grzegorz Wierzba
klasa 5a c.6 poniedziałek 16.45 – 17.30 audycje muzyczne 27 dr Grzegorz Wierzba
poniedziałek 17.35 – 18.20 kształcenie słuchu 27 dr Grzegorz Wierzba
czwartek 15.55 – 16.40 kształcenie słuchu 27 dr Grzegorz Wierzba
klasa 5b c.6 wtorek 16.45 – 17.30 kształcenie słuchu 27 dr Grzegorz Wierzba
piątek 15.30 – 16.15 kształcenie słuchu 27 dr Grzegorz Wierzba
piątek 16.20 – 17.05 audycje muzyczne 27 dr Grzegorz Wierzba
klasa 6 c.6 poniedziałek 19.15 – 20.00 kształcenie słuchu 27 dr Grzegorz Wierzba
czwartek 16.45 – 17.30 kształcenie słuchu 27 dr Grzegorz Wierzba
czwartek 17.35 – 18.20 audycje muzyczne 27 dr Grzegorz Wierzba
klasa I c.4 poniedziałek 16.30 – 17.15 kształcenie słuchu 32 mgr Hanna Barszczewska
czwartek 17.30 – 18.15 kształcenie słuchu 32 mgr Hanna Barszczewska
klasa II c.4 poniedziałek 17.20 – 18.05 kształcenie słuchu 32 mgr Hanna Barszczewska
poniedziałek 18.25 – 19.10 audycje muzyczne 27 dr Grzegorz Wierzba
czwartek 18.20 – 19.05 kształcenie słuchu 32 mgr Hanna Barszczewska
klasa III c.4 wtorek 18.25 – 19.10 kształcenie słuchu 27 dr Grzegorz Wierzba
wtorek 19.15 – 20.00 audycje muzyczne 27 dr Grzegorz Wierzba
piątek 17.10 – 17.55 kształcenie słuchu 27 dr Grzegorz Wierzba
klasa IV c.4 wtorek 17.35 – 18.20 kształcenie słuchu 27 dr Grzegorz Wierzba
czwartek 18.25 – 19.10 kształcenie słuchu 27 dr Grzegorz Wierzba
czwartek 19.15 – 20.00 audycje muzyczne 27 dr Grzegorz Wierzba
klasy 4-6 cyklu 6-letniego i klasy II-IV cyklu 4-letniego
klasy 4-6 c.6 i klasy II-IV c.4 środa 17.00 – 18.30 Chór aula mgr Marta Moneta
klasy 4-6 c.6 i klasy II-IV c.4 środa 16.00 – 17.30 Zespół kameralny(Orkiestra) 03 mgr Kacper Birula
klasy 4-6 c.6 i klasy II-IV c.4(tylko dla chętnych) wtorek 15.05 – 15.50 Ćwiczenia z kompozycji (grupa 1) 27 dr Grzegorz Wierzba
klasy 4-6 c.6 i klasy II-IV c.4(tylko dla chętnych) wtorek 15.55 – 16.40 Ćwiczenia z kompozycji(grupa 2) 27 dr Grzegorz Wierzba
czwartek 15.50 – 16.35 Zespół Rytmiczny 18 mgr Hanna Barszczewska
poniedziałek 18.10 – 18.55 Zajęcia fakultatywno-wyrównawcze 32 mgr Hanna Barszczewska
piątek 18.00 – 18.45 Zajęcia fakultatywno-wyrównawcze 27 dr Grzegorz Wierzba

Biblioteka:

poniedziałek 14.00 – 15.45

środa 14.00 – 17.00

czwartek 14.00 – 16.45

Przedszkole Muzyczne – Roczny Kurs Przygotowawczy (Hanna Barszczewska): wtorek 17.20 – 18.05

M-band (Marta Moneta): środa 15.30 – 17.00