Mamy zaszczyt serdecznie zaprosić najmłodszych adeptów sztuki pianistycznej do udziału  w  kolejnych  XIV Miniaturowych  Zmaganiach  Najmłodszych Pianistów dla Szkół Muzycznych I stopnia, które odbędą się 6 czerwca 2019 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Ludomira Różyckiego w Świdnicy.

Zmagania są propozycją konkursową, objętą merytorycznym patronatem Centrum Edukacji Artystycznej– Region Dolnośląski, skierowaną do nauczycieli i najmłodszych uczniów szkół muzycznych I stopnia.

Głównym ich założeniem jest takie przygotowanie dziecka do występu estradowego, które pozwoli przeżyć radość z publicznej prezentacji, pomoże w uświadomieniu sobie  i nauczycielowi na jakim etapie pianistycznego rozwoju się znajdują oraz  jak pracować dalej, aby wykonywanie muzyki było radością dla nich i ich słuchaczy.

Rozszerzamy również, tak jak do tej pory, atrakcyjność spotkania poprzez dodatkowe zajęcia, których zadaniem jest zaspokojenie potrzeb dziecka, szczególnie ruchu  i tworzenia.

Mamy nadzieję, że spotkanie w Świdnicy będzie jednym z najpiękniejszych wspomnień, do których nasi wychowankowie będą chętnie, podobnie jak ich poprzednicy, wracali.

Gorąco zapraszamy !

KARTA ZGŁOSZENIA

Regulamin XIV Miniaturowych Zmagań Najmłodszych Pianistów