PLAN TYGODNIOWY ZAJĘĆ ZBIOROWYCH PSM I st. 2020/2021

ON-LINE

klasa dzień tygodnia godziny przedmiot sala nauczyciel
klasa 1 c.6 poniedziałek 17.00 – 17.30 kształcenie słuchu Teams mgr Hanna Barszczewska
  środa 15.50 – 16.20 rytmika Teams

 

mgr Hanna Barszczewska
  środa 16.20 – 16.50 kształcenie słuchu Teams

 

mgr Hanna Barszczewska
klasa 2a c.6 poniedziałek 16.20 – 16.50 kształcenie słuchu Teams

 

mgr Hanna Barszczewska
  środa 14.40 – 15.10 kształcenie słuchu Teams

 

mgr Hanna Barszczewska
  środa 15.10 – 15.40 rytmika Teams

 

mgr Hanna Barszczewska
klasa 2b c.6 wtorek 17.00 – 17.30 rytmika

 

Teams

 

mgr Hanna Barszczewska
  wtorek 17.30 – 18.00 kształcenie słuchu

 

Teams

 

mgr Hanna Barszczewska
  czwartek 16.50 – 17.20 kształcenie słuchu Teams

 

mgr Hanna Barszczewska
klasa 3a c.6 poniedziałek 15.40 – 16.10 kształcenie słuchu Teams

 

mgr Hanna Barszczewska
  środa 17.00 – 17.30 kształcenie słuchu Teams

 

mgr Hanna Barszczewska
  środa 17.30 – 18.00 rytmika Teams

 

mgr Hanna Barszczewska
klasa 3b c.6 wtorek 15.50 – 16.20 kształcenie słuchu

 

Teams

 

mgr Hanna Barszczewska
  wtorek 16.20 – 16.50 rytmika

 

Teams

 

mgr Hanna Barszczewska
  czwartek 17.30 – 18.00 kształcenie słuchu Teams

 

mgr Hanna Barszczewska
klasa 4a c.6 poniedziałek 17.40 – 18.10 kształcenie słuchu

 

Teams

 

dr Grzegorz Wierzba
  poniedziałek 18.10 – 18.40 audycje muzyczne

 

Teams

 

dr Grzegorz Wierzba
  czwartek 17.40 – 18.10 kształcenie słuchu Teams

 

dr Grzegorz Wierzba
klasa 4b c.6 wtorek 16.20 – 16.50 kształcenie słuchu Teams

 

dr Grzegorz Wierzba
  piątek 18.20 – 18.50 kształcenie słuchu Teams

 

dr Grzegorz Wierzba
  piątek 18.50 – 19.20 audycje muzyczne Teams

 

dr Grzegorz Wierzba
klasa 5 c.6 poniedziałek 19.00 – 19.30 kształcenie słuchu

 

Teams

 

dr Grzegorz Wierzba
poniedziałek 19.30 – 20.00 audycje muzyczne

 

Teams

 

dr Grzegorz Wierzba
czwartek 18.20 – 18.50 kształcenie słuchu Teams

 

dr Grzegorz Wierzba
klasa 6a c.6 poniedziałek 16.20 – 16.50 kształcenie słuchu Teams

 

dr Grzegorz Wierzba
  czwartek 19.00 – 19.30 kształcenie słuchu Teams

 

dr Grzegorz Wierzba
  czwartek 19.30 – 20.00 audycje muzyczne Teams

 

dr Grzegorz Wierzba
klasa 6b c.6 wtorek 19.00 – 19.30 kształcenie słuchu Teams

 

dr Grzegorz Wierzba
wtorek 19.30 – 20.00 audycje muzyczne Teams

 

dr Grzegorz Wierzba
piątek 17.00 – 17.30 kształcenie słuchu Teams

 

dr Grzegorz Wierzba
   
klasa I c.4 poniedziałek 15.00 – 15.30 kształcenie słuchu Teams

 

mgr Hanna Barszczewska
czwartek 15.30 – 16.00 kształcenie słuchu Teams

 

mgr Hanna Barszczewska
klasa II c.4 poniedziałek 17.00 – 17.30 audycje muzyczne

 

Teams

 

dr Grzegorz Wierzba
poniedziałek 17.40 – 18.10

 

kształcenie słuchu

 

Teams

 

mgr Hanna Barszczewska
czwartek 16.10 – 16.40 kształcenie słuchu Teams

 

mgr Hanna Barszczewska
klasa III c.4 wtorek 17.40 – 18.10 kształcenie słuchu

 

Teams

 

dr Grzegorz Wierzba
wtorek 18.10 – 18.40 audycje muzyczne

 

Teams

 

dr Grzegorz Wierzba
piątek 17.40 – 18.10 kształcenie słuchu Teams

 

dr Grzegorz Wierzba
klasa IV c.4 wtorek 17.00 – 17.30 kształcenie słuchu Teams

 

dr Grzegorz Wierzba
czwartek 16.30 – 17.00 kształcenie słuchu Teams

 

dr Grzegorz Wierzba
czwartek 17.00 – 17.30 audycje muzyczne Teams

 

dr Grzegorz Wierzba
 

klasy 4-6 cyklu 6-letniego i klasy II-IV cyklu 4-letniego

 

 

 

klasy 4-6 c.6
i klasy II-IV c.4

    Chór   mgr Marta Moneta
 

klasy 4-6 c.6
i klasy II-IV c.4

    Zespół kameralny

(Orkiestra)

  mgr Kacper Birula
 

klasy 4-6 c.6
i klasy II-IV c.4

(tylko dla chętnych)

piątek 16.20 – 16.50 Ćwiczenia z kompozycji Teams dr Grzegorz Wierzba

 

 

 

PLAN TYGODNIOWY ZAJĘĆ ZBIOROWYCH PSM I st. 2020/2021

klasa dzień tygodnia godziny przedmiot sala nauczyciel
klasa 1 c.6 poniedziałek 15.40 – 16.25 kształcenie słuchu 32 mgr Hanna Barszczewska
środa 15.35 – 16.20 rytmika 32 mgr Hanna Barszczewska
środa 16.20 – 17.05 kształcenie słuchu 32 mgr Hanna Barszczewska
klasa 2 a c.6 poniedziałek 14.50 – 15.35 kształcenie słuchu 32 mgr Hanna Barszczewska
środa 17.10 – 17.55 kształcenie słuchu 32 mgr Hanna Barszczewska
środa 17.55 – 18.40 rytmika 32 mgr Hanna Barszczewska
klasa 2 b c.6 wtorek 14.00 – 14.45 kształcenie słuchu 32 mgr Hanna Barszczewska
wtorek 14.45 – 15.30 rytmika 32 mgr Hanna Barszczewska
czwartek 15.00 – 15.45 kształcenie słuchu 32 mgr Hanna Barszczewska
klasa 3 a c.6 poniedziałek 14.00 – 14.45 kształcenie słuchu 32 mgr Hanna Barszczewska
środa 14.00 – 14.45 kształcenie słuchu 32 mgr Hanna Barszczewska
środa 14.45 – 15.30 rytmika 32 mgr Hanna Barszczewska
klasa 3 b c.6 wtorek 15.35 – 16.20 rytmika 32 mgr Hanna Barszczewska
wtorek 16.20 – 17.05 kształcenie słuchu 32 mgr Hanna Barszczewska
czwartek 15.50 – 16.35 kształcenie słuchu 32 mgr Hanna Barszczewska
klasa 4 a c.6 poniedziałek 15.15 – 16.00 audycje muzyczne 27 dr Grzegorz Wierzba
poniedziałek 16.00 – 16.45 kształcenie słuchu 27 dr Grzegorz Wierzba
czwartek 15.15 – 16.00 kształcenie słuchu 27 dr Grzegorz Wierzba
klasa 4 b c.6 wtorek 16.50 – 17.35 kształcenie słuchu 27 dr Grzegorz Wierzba
piątek 16.05 – 16.50 kształcenie słuchu 27 dr Grzegorz Wierzba
piątek 16.50 – 17.35 audycje muzyczne 27 dr Grzegorz Wierzba
klasa 5 c.6 poniedziałek 16.50 – 17.35 audycje muzyczne 27 dr Grzegorz Wierzba
poniedziałek 17.35 – 18.20 kształcenie słuchu 27 dr Grzegorz Wierzba
czwartek 16.05 – 16.50 kształcenie słuchu 27 dr Grzegorz Wierzba
klasa 6 a c.6 poniedziałek 19.15 – 20.00 kształcenie słuchu 27 dr Grzegorz Wierzba
czwartek 16.55 – 17.40 kształcenie słuchu 27 dr Grzegorz Wierzba
czwartek 17.40 – 18.25 audycje muzyczne 27 dr Grzegorz Wierzba
klasa 6 b c.6 wtorek 17.40 – 18.25 kształcenie słuchu 27 dr Grzegorz Wierzba
wtorek 18.25 – 19.10 audycje muzyczne 27 dr Grzegorz Wierzba
piątek 17.40 – 18.25 kształcenie słuchu 27 dr Grzegorz Wierzba
klasa I c.4 poniedziałek 16.30 – 17.15 kształcenie słuchu 18 mgr Hanna Barszczewska
czwartek 16.40 – 17.25 kształcenie słuchu 18 mgr Hanna Barszczewska
klasa II c.4 poniedziałek 17.20 – 18.05 kształcenie słuchu 18 mgr Hanna Barszczewska
poniedziałek 18.25 – 19.10 audycje muzyczne 27 dr Grzegorz Wierzba
czwartek 17.30 – 18.15 kształcenie słuchu 18 mgr Hanna Barszczewska
klasa III c.4 wtorek 15.15 – 16.00 audycje muzyczne 27 dr Grzegorz Wierzba
wtorek 16.00 – 16.45 kształcenie słuchu 27 dr Grzegorz Wierzba
piątek 15.15 – 16.00 kształcenie słuchu 27 dr Grzegorz Wierzba
klasa IV c.4 wtorek 19.15 – 20.00 kształcenie słuchu 27 dr Grzegorz Wierzba
czwartek 18.30 – 19.15 kształcenie słuchu 27 dr Grzegorz Wierzba
czwartek 19.15 – 20.00 audycje muzyczne 27 dr Grzegorz Wierzba
 

klasy 4-6 cyklu 6-letniego i klasy II-IV cyklu 4-letniego

 

klasy 4-6 c.6
i klasy II-IV c.4

środa  17.00–18.30 Chór

( z podziałem na grupy)

Aula

3

mgr Marta Moneta

mgr A.M.Kozłowska

 

klasy 4-6 c.6
i klasy II-IV c.4

środa 15.15–16.45 Zespół kameralny

(Orkiestra)

 3 mgr Kacper Birula
 

klasy 4-6 c.6
i klasy II-IV c.4

piątek 18.30 – 19.15 Ćwiczenia z kompozycji 27 dr Grzegorz Wierzba

 

 

M-band: środa godz.15.30–17.00  (M. Moneta)

 

Przedszkole Muzyczne- roczny kurs przygotowawczy: wtorek 17.15 – 18.00 (H. Barszczewska)

 

Biblioteka: poniedziałek 16.00–18.00, czwartek 14.00–16.30  (M. Armański)